Menu Zamknij

Czy warto brać pożyczkę w Super Grosz? Sprawdziliśmy!

najlepsze opinie o firmie pozyczkowej super grosz

Super Grosz to jedna z najkrócej istniejących firm pożyczkowych w Polsce. Jest to firma pożyczkowa o 100% polskim kapitale. Działa ona nieprzerwanie począwszy od 2015 roku. W niniejszym artykule prezentujemy pakiet najważniejszych informacji dotyczących tego pożyczkodawcy. Sprawdzamy również, jakie Super Grosz opinie ma wśród swoich klientów. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Super Grosz – najważniejsze informacje

Super Grosz to firma pożyczkowa, która posiada wyłącznie polski kapitał. To sprawia, że posiada ona całkiem spore grono zwolenników. Dużą liczbę klientów przysporzyły jej także rozmaite akcje promocyjne. Mowa tutaj na przykład o pierwszej pożyczce całkowicie za darmo, która może opiewać nawet na kwotę rzędu 10 000 złotych. Jest ona jednak w pełni darmowa tylko wtedy, gdy spełnimy kilka restrykcyjnych warunków (m.in. spłata pożyczki w ciągu 30 dni). Firma Super Grosz specjalizuje się przede wszystkim w udzielaniu pożyczek długoterminowych, czyli coraz popularniejszych pożyczek ratalnych. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę od tej firmy pożyczkowej? Odpowiedź zamieszczamy poniżej.

Jakie warunki należy spełnić, by dostać pożyczkę od Super Grosz?

Otrzymanie pożyczki w Super Grosz  związane jest ze spełnieniem kilku warunków. Podstawowym warunkiem jest oczywiście posiadanie polskiego obywatelstwa wraz z dowodem osobistym. Bez tego otrzymanie pożyczki okaże się niemożliwe. Kolejny warunek to wiek minimum 21 lat. Nie ma jednak górnej granicy wieku, dlatego wszyscy emeryci i renciści mogą  śmiało składać wnioski o pożyczkę w Super Grosz. Z pewnością nie zostaną one odrzucone.

Kolejnym warunkiem stawianym osobom wnioskującym o uzyskanie pożyczki w Super Grosz jest posiadanie rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Trzeba też pamiętać o założeniu swojej poczty e-mail. Pozostaje jeszcze jeden warunek: brak długów odnotowanych w KRD bądź w innym rejestrze dłużników. Jeśli nasze dane widnieją w jednym z takich rejestrów, uzyskanie pożyczki w Super Grosz będzie trudne.

Super Grosz opinie

Super Grosz opinie wśród klientów ma bardzo różne. Pożyczkodawcę zachwalają przede wszystkim emeryci, którzy bardzo często skorzystają z jego pożyczek ratalnych. Pożyczkobiorcom podoba się również krótki czas oczekiwania na wydanie decyzji pożyczkowej oraz dobry kontakt z konsultantami. Niektórzy uważają jednak, że liczba rejestrów dłużników sprawdzana przez firmę pożyczkową Super Grosz jest zbyt duża, ponieważ utrudnia im to wnioskowanie o pożyczkę w tej firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *