Menu Zamknij

Hapi Pożyczki – dobre opinie i jasne warunki

Pożyczanie w parabankach to wciąż dla większości osób zagadką lub też sporo ludzi wierzy w krążące opinie, że takie pożyczki są łatwe do wzięcia, ale trudne do spłaty. Co nie jest prawdą. Każda firma udzielająca pożyczek najpierw weryfikuje swoich klientów pod kątem sprawdzenia, a warunki są na tyle jasne, że jeszcze przed złożeniem wniosku wiemy ile zapłacimy i kiedy oddamy. A na pewno tak jest w przypadku firmy Hapi Pożyczki.

Kto może skorzystać z oferty Hapi Pożyczki?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że każda firma pożyczkowa musi stosować się do prawa, ale niektóre warunki udzielenia pożyczki może nadać sama. Hapi Pożyczki jak mówi prawo cywilne udzielają pożyczek osobom powyżej 18 roku życia, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. A także które mają polskie obywatelstwo i zamieszkują w Polsce, oraz legitymują się aktualnym dowodem osobistym. Reszta wymagań została ustalona przez firmę, aby każda osoba biorąca pożyczkę faktycznie miała możliwość jej spłacenia. Zatem trzeba posiadać stabilne źródło dochodów oraz cechować się wiarygodnością kredytową. Ważne jest też, aby mieć telefon komórkowy i adres e-mail, oraz dostęp do konta bankowego z poziomu bankowości elektronicznej.

Co oferuje ta firma?

Hapi Pożyczki opinie ma dobre głównie dzięki możliwości rozłożeniu pożyczki na raty. Można tu pożyczyć od 800 do nawet 25 000 złotych do spłaty w od 3 do 48 miesięcy. Ponadto już na stronie głównej parabanku można wybrać kwotę pożyczki oraz okres spłaty i od razu zobaczymy koszty. Przykładowo dla pożyczki na kwotę 9200 złotych przy spłacie przez 6 miesięcy do spłacenia będzie razem 10 591,04 zł, co daje RRSO na poziomie 9,8%. A to jest konkurencyjna oferta nawet dla banków. Dlatego nie dziwi fakt, że Hapi Pożyczki opinie ma solidnego pożyczkodawcy, a także miejsca, gdzie można trafić na świetne oferty pożyczek. Przede wszystkim jednak ogólnie opinii o tej firmie pożyczkowej jest bardzo dużo, a to mówi choćby o tym ile osób skorzystało z jej oferty.

Jak wziąć pożyczkę?

Wystarczy wejść na stronę internetową Hapi Pożyczki i wybrać suwakami kwotę oraz ilość miesięcy spłaty, a potem nacisnąć chcę pożyczkę, aby przejść do wypełniania formularzy. Najpierw trzeba założyć konto użytkownika strony lub zalogować się na swoje konto, jeśli je już mamy, a potem wystarczy złożyć wniosek i wypełnić samemu informacje osobowe, dochodowe czy bardziej szczegółowe jak choćby wiek. Firma na podstawie informacji dochodowych może zaakceptować wybraną przez nas kwotę lub zaproponować nam niższą, jeśli uzna, że tylko taką jesteśmy w stanie spłacić bez problemu. Ostatnim krokiem jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego. Kiedy wszystkie dane zostaną sprawdzone dostaniemy odpowiedź czy pożyczka została przyznana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *