Menu Zamknij

Loanme opinie o firmie pożyczkowej oraz oferta

loanme opinie

LoanMe to bez żadnych wątpliwości jedna z najbardziej oryginalnych instytucji pożyczkowych, jakie są aktualnie obecne na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Jednak w odróżnieniu od wielu innych pożyczkodawców działających według specyficznego modelu, firma pożyczkowa LoanMe bynajmniej nie odstrasza klientów nadmiernie skomplikowaną strukturą swojej oferty, a wręcz przeciwnie: firma jest znakomicie odbierana przez pożyczkobiorców, co dobitnie potwierdzają liczne loanme opinie zamieszczane w internecie właśnie przez konsumentów, którzy mieli okazję współpracować z tym pożyczkodawcą.

Jak na razie, LoanMe nie należy do wąskiego grona największych graczy polskiego sektora pożyczkowego. Tym niemniej oferta tej wysoce oryginalnej firmy nie tylko zbiera znakomite recenzje(zarówno ze strony klientów, jak też fachowców), ale jednocześnie zdobywa sobie coraz większą popularność wśród szerokiego grona pożyczkobiorców.

Loanme opinie o firmie pożyczkowej oraz oferta

Instytucja pożyczkowa LoanMe specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Pierwszym zaskoczeniem dla klienta będzie zapewne fakt, iż pożyczki ratalne w LoanMe spłacane są nie w standardowym dla tego rodzaju rozwiązań systemie spłat miesięcznych, lecz w ratach tygodniowych. Pożyczka w LoanMe może więc zostać zaciągnięta na okres od 5 do maksymalnie aż 130 tygodni, co bez wątpienia stanowi niezwykle atrakcyjną propozycję dla klientów szukających finansowania z relatywnie długim okresem spłaty. To jednak jeszcze zdecydowanie nie wszystko. Klienci, którzy zamieszczają w sieci loanme opinie podkreślają również atrakcyjne warunki pożyczek ratalnych dostępnych w ofercie tej firmy. Korzystając z usług LoanMe po raz pierwszy będziemy mogli pożyczyć nawet 6 tysięcy złotych. Kolejna istotna z perspektywy pożyczkobiorcy to obecność w ofercie LoanMe promocji pod tytułem pierwsza pożyczka przy RRSO 0%. Tutaj należy jednak zaznaczyć, że w odniesieniu do pożyczek w LoanMe mechanizm działania tej promocji jest nieco odmienny, niż ma to miejsce w przypadku ofert chwilówek. Aby móc skorzystać z promocyjnego oprocentowania dla pierwszej pożyczki klient musi bowiem terminowo spłacić zobowiązanie w 4 pierwszych ratach. Każda rata musi przy tym zostać spłacona według harmonogramu.

Dla stałych klientów firma LoanMe ma natomiast przygotowaną ofertę pożyczek na kwotę nawet 11500 złotych, przy czym pożyczkodawca informuje na swojej witrynie internetowej, iż kwota pożyczki będzie uzależniona od oceny zdolności kredytowej klienta.

Jak otrzymać pożyczkę ratalną w LoanMe?

Wnioskowanie oraz ofertowanie w przypadku pożyczek ratalnych w LoanMe odbywa się poprzez kontakt telefoniczny z konsultantem firmy pożyczkowej. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz znajdujący się na stronie oraz zamówić rozmowę telefoniczną. W trakcie rozmowy ustalane są indywidualne warunki pożyczki dopasowane do preferencji oraz potrzeb poszczególnego klienta.

Firma LoanMe wymaga od klientów posiadania stałego dochodu oraz udokumentowania owego dochodu poprzez załączenie odpowiedniej dokumentacji. Konieczne będzie również posiadanie własnego rachunku bankowego oraz ważnego dokumentu tożsamości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *