Menu Zamknij

Monedo Now: charakterystyka oferty

oferta monedo now

Monedo Now to bez wątpienia jedna z najbardziej ciekawych instytucji pożyczkowych, jakie działają obecnie na polskim rynku. Jako jeden z nielicznych podmiotów w obrębie rodzimego sektora pożyczkowego, firma specjalizuje się w jednym konkretnym wariancie kredytów, a mianowicie pożyczkach ratalnych.

Główne cechy wyróżniające firmę na tle konkurencji to:

  • Wysoce elastyczny, dopasowany do potrzeb poszczególnego klienta proces weryfikacji zdolności kredytowej
  • Atrakcyjny, progowy system pożyczek, w ramach którego każde terminowo spłacone zobowiązanie umożliwia klientowi staranie się o kolejną pożyczkę już na wyższą kwotę oraz z dłuższym okresem spłaty
  • Wysokie maksymalne kwoty dostępnych pożyczek oraz długi okres trwania umowy

Monedo Now: charakterystyka oferty

Jak już wspominaliśmy, firma stanowi unikat w obrębie polskiego sektora pożyczkowego: koncentracja na długoterminowych pożyczkach ratalnych oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że oferta jest szczególnie atrakcyjna dla tych klientów, którzy szukają pożyczek na wyższe kwoty pieniędzy, z dłuższym okresem spłaty oraz na warunkach dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb oraz predyspozycji.

Na swojej witrynie internetowej firma zamieszcza następującą informację: „Każda z naszych pożyczek jest wyjątkową. Dlatego po złożeniu wniosku o pożyczkę w Monedo Now analizujemy wszystkie dostarczone informacje i dostosowujemy ofertę do Twoich potrzeb. Kiedy zaoferujemy Ci pożyczkę, wyraźnie podane zostaną szczegółowe warunki i stopy procentowe. Możesz oczywiście zaakceptować, anulować lub nawet edytować pożyczkę”.

Co oznacza to z perspektywy klienta? Firma oferuje co prawda pewne bazowe warunki w zakresie świadczonych pożyczek, jednak finalna oferta przedstawiana klientowi będzie zawsze w wysokim stopniu dopasowana do jego potrzeb. Firma zastrzega również, że w przypadku pozytywnej oceny zdolności kredytowej klienta, możliwe jest uzyskanie pożyczki na warunkach bardziej atrakcyjnych, niż przewiduje to oferta bazowa. Pod względem podejścia do klienta oraz wysoce elastycznego modelu oceny zdolności kredytowej, firma bez wątpienia w sposób zdecydowany wyróżnia się na tle innych obecnych na rodzimym rynku instytucji pożyczkowych.

Warto dodać, że również bazowe warunki oferty pożyczek przedstawiają się naprawdę imponująco: maksymalny bazowy okres trwania pożyczki to aż 25 miesięcy przy maksymalnej kwocie kredytu kształtującej się na poziomie 10 tysięcy złotych.

Firma udostępnia również możliwość przedłużenia okresu trwania aktywnej pożyczki a także zmianę jej warunków np. w zakresie kwoty kredytu.

Podsumowanie

Monedo Now to instytucja pożyczkowa ciesząca się znakomitą renomą wśród konsumentów, co nie może budzić zdziwienia biorąc pod uwagę wyjątkowo atrakcyjny charakter oferty tego podmiotu. Fakt ten dodatkowo potwierdzają opinie monedo now: podmiot ten należy do najlepiej ocenianych w skali całego polskiego sektora pożyczek pozabankowych.

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty Monedo Now sprawdź https://www.czerwona-skarbonka.pl/opinie-o-pozyczce-monedo-now/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *