Menu Zamknij

Pożyczka Online: Filarum opinie i pierwsza chwilówka

opinie o filarum

Każdemu z nas od czasu do czasu może zdarzyć się lekkie nadszarpnięcie domowego budżetu. Czasem spowodowane jest to przez niespodziewane wydatki, innym razem przez niespodziewane zwolnienie z pracy. W takich sytuacjach niezwykle pomocne mogą okazać się pożyczki krótkoterminowe oferowane przez firmę Filarum. Przeczytaj poniższy tekst, aby poznać filarum opinie i dowiedzieć się, co jest potrzebne do udzielenia pożyczki.

Filarum opinie o pożyczce

Decydując się na filarum opinie mogą być wyznacznikiem jakości i przychylności tego pożyczkodawcy. Klienci korzystający z usług najczęściej mówią o zadowoleniu z pierwszej pożyczki. Ta nic nie kosztuje, a jeśli nie uda się jej spłacić w terminie, za kilkadziesiąt złotych możemy przedłużyć korzystając z opcji refinansowania.

Za minus uznawany jest krótki termin spłaty wynoszący 30 dni i nieco zawyżone prowizje przy kolejnych pożyczkach (25 – 30%). Jeśli chodzi o konsekwencje niespłacenia w terminie, wszystko zależne jest od kwoty i uiszczonych już opłat. Usługodawca stara się wykazywać przychylność w tej kwestii i w razie problemów rozkładać kredyt na raty.

W kontekście obsługi technicznej, pożyczkobiorcy mówią o długim czasie oczekiwania na odebranie telefonu. Opinie, co do czasu oczekiwania na decyzję są podzielone. Niektórzy mówią, że pieniądze na ich koncie były dostępne po kilkunastu minutach, inni mówią, że stało się tak dopiero następnego dnia. Klienci, którzy zostali wpisani do jeden z obsługiwanych baz dłużników (KRD, ERIF i infomonitor), często spotykają się z negatywną odpowiedzią.

Pożyczka w filarum – Szczegóły

Pierwsza pożyczka w Filarum do 1000 zł będzie kosztować nas 0 zł. Maksymalny czas na spłatę krótkoterminowego kredytu wynosi 30 dni. Aby otrzymać pożyczkę od tego parabanku, musimy spełnić określone w umowie warunki:

  • mieć 20 – 76 lat i aktualny dowód osobisty,
  • być obywatelem Polski i posiadać ważny meldunek na terenie kraju,
  • posiadać polski numer telefonu komórkowego i osobisty rachunek bankowy,
  • nie posiadać innej pożyczki w Filarum.

Jeśli spełniamy wszystkie powyższe warunki, przez oficjalną stronę pożyczkodawcy możemy wysłać wniosek.To czy zostanie rozpatrzony pozytywnie zależne jest od naszej historii kredytowej, okresu zatrudnienia i obecnych dochodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *